X
تبلیغات
زولا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دولت اجازه ندهد اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم شود.

مسئولان دولتی باید باور کنند که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده استسردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز چهارشنبه 10 مرداد در جمع مسئولان بسیج اقشار و بسیج وزارتخانه ها با اشاره به تشدید نابسامانی در بازار ارز و طلا، اظهار کرد: مسئولان دولتی باید باور کنند که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده و انتظار ملت این است که دولت نیز آرایش جنگ اقتصادی به خود بگیرد.

وی افزود: ما همانگونه که برادرانه از قوه قضائیه خواستیم که در مقابل مفسدان اقتصادی برخورد قاطعانه و انقلابی داشته باشند، از برادران خود در دولت هم می‌خواهیم که با رویکرد انقلابی وارد کارزار اقتصادی شوند و اجازه ندهند اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فشارهای اقتصادی که دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب به ملت ایران وارد کرده است، خاطرنشان کرد: مردم در دهه ۶۰ وقتی مسئولان را کنار خود می دیدند فشارها را تحمل می کردند و اکنون نیز مسئولان باید در مشکلات موجود کنار مردم قرار گیرند و به حل مشکلات آنان بپردازند.

غیب پرور ‌با انتقاد از کم تحرکی دستگاه‌های نظارتی، گفت: در حالی که عده ای محدود با دلالی و اخلال در اقتصاد کشور بر مشکلات مردم می افزایند، انتظار از دستگاه‌های نظارتی آن است که با هماهنگی و هم افزایی در برخورد با مفسدان اقتصادی تعلل نکنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر آمادگی بسیج برای همکاری و کمک به دولت، تصریح کرد: ما بارها به مسئولان دولتی اعلام کردیم که بسیج با ظرفیت عظیمی که در اختیار دارد می‌تواند به دولت در حوزه های مختلف کمک کند و معتقدیم اگر دولت از این ظرفیت عظیم مردمی استفاده کند، قطعا مشکلات کشور بسیار سریع تر و کم هزینه تر برطرف خواهند شد.تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397 | 20:31 | نویسنده : Ahmad | نظرات (0)